Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

SMART Nieruchomości oferuje pracę dla dynamicznych i ambitnych osób.

Jesteśmy firmą sukcesywnie rozwijającą się na rynku pośredników nieruchomości. Wykorzystując najnowszą technologię oraz opierając się na najlepszych wzorcach stworzyliśmy idealne środowisko pracy. Liczne szkolenia oraz nowoczesne narzędzia marketingowe umożliwiają naszym pracownikom skuteczne poruszanie się po rynku nieruchomości.

Poszukujemy osób do podjęcia pracy na stanowisku:

Asystent sprzedaży
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie bazy nieruchomości. Do jej podstawowych zadań należeć będzie przygotowywanie i składanie ofert współpracy oraz wsparcie specjalistów ds. nieruchomości w zakresie umawiania spotkań handlowych i realizacji transakcji.

Wymagamy
  • Wykształcenia min. średniego
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dyspozycyjności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności, swobody wypowiedzi, dobrej dykcji
  • Umiejętności organizacji własnego czasu pracy
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów poprzez realizowanie połączeń wychodzących w zakresie sprzedaży usług
  • Bieżąca współpraca i wsparcie specjalistów ds. nieruchomości w zakresie umawiania spotkań handlowych i zawierania transakcji
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji i kontaktów z klientami
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym
  • Czynny udział w kształtowaniu i realizacji planów sprzedażowych firmy
  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + prowizja
  • Szkolenie aaptacyjne przygotowujące do realizacji powierzonych zadań
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie obsługi klienta
  • Możliwość godzenia pracy z nauką
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy i mozliwość uczenia się od specjalistów w swojej dziedzinie

Specjalista ds. nieruchomości
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klientów firmy. Do jej podstawowych zadań należeć będzie przyjmowanie ofert i obsługa Klientów poszukujących nieruchomości. Specjalista ds. nieruchomości wynagradzany będzie prowizyjnie w zależności od wartości sprzedanych nieruchomości. Wynagrodzenie zależy dodatkowo od stażu pracy i osiąganych wyników.

Przed rozpoczęciem pracy doradca nieruchomości przechodzi wewnętrzne szkolenie.

Wymagamy
  • Umiejętności skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów
  • Komunikatywności i umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Umiejętności współdziałania w zespole
  • Silnej motywacji do pracy i realizacji celów
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Dobrej organizacji pracy i samodyscypliny (umiejętności pracy w eleastycznym systemie godzin)
  • Kreatywności i energii w działaniu
  • Zdolności negocjacyjnych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów zainteresowanych pozyskaniem lub zbyciem nieruchomości
  • Profesjonalne prezentowanie nieruchomości klientom
  • Pozyskiwanie atrakcyjnych nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu z pełną analizą stanu prawnego
  • Umiejętny dobór oferty produktowej do potrzeb klienta
  • Doradztwo w zakresie sprzedaży, zakupu, wynajmu i najmu nieruchomości
  • Nawiązawanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Udział w kształtowaniu i realizacji planów sprzedażowych firmy
  • Przygotowywanie kompletu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji

Oferujemy
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do osiąganych wyników - czytelny system wynagradzania
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobycia doświadczenia w zakresie obsługi klienta
  • Szkolenie przygotowujące do pracy oraz wzmacniające posiadane umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy, aparat fotograficzny)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@smart-m2.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.